Do you wanna be in my affs [nenávidim to slovo, fakt :DD]? TADÝÝÝÝÝÝ

Muhahahhh :DD Anketa o nejvíc kůl týpka uzavřena :3 :DD
Vyhrává Oliver Sykes se 41 hlasy, 2. je Někdo úplně jiný s 26 hlasy.
3. je Patrick Star s 23 hlasy a na posledním ._. místě se umístil Kellin Quinn s 20ti hlasy. Článek a diplom do konce týdne :3
Díky za účast (y) ;D :3

"Řekli ste si o to" 3

7. srpna 2013 v 19:39 | Juli |  "Řekli ste si o to"
Well, fááájn, další díl. Tentokrát pro Monu :3 ^^ [těš se, těš se]
Je to o ničem, vlastně jenom okecávačky, ale to je fuk..:D

Probouzim se. Chjo. Zase "probouzim se" Mrknu na hodinky. 11:47. Rychle si sednu. Jdu do kuchyně, naliju si džus, sednu si do křesla a pustim si telku. Popíjim pomerančovej džus a přepnu na hudební stanici. "Fergie čeká další dítě..." BlahblahBlah. "No a nakonec, včera odehráli svůj koncert v Brooklynu My Chemical Romance!" Zpozorním. "Podívat se na kluky byla i Hayley Williams z rockové kapley Paramore a Juli Hyde z My Insane Cookie." Ha. Záběr na nás. panebože, snad to nikdo neviděl! Nikdo se přece na tenhle pořad nedívá. Snad. A pak.. Zazní naše píseň. Záběr na nás. Všechny. Na Boba za bubnama, na Mikeyhho s basou, na Raye s kytarou a taky na mě s Pansy a na Hayley s Gerardem s mikrofonem. No kristepane. Jdu ke zdi a udělám headbang. Slyšim zvonek. Jdu ke dveřím a otevřu. Stojí tam nějaká holka. Jakmile mě vidí, začne ječet. Pak se nadechne a řekne "Podepíšeš se mi,Juli?", řekne. Tak počkat. Jak zná moji adresu? Fáájn. Nepanikař. Usměju se. "Jasně. Jak se jmenuješ?", zeptám se. "Katie." "Katie. Hezký jméno.", řeknu. Podepíšu jí desku a usměju se. "Děkuju!", zařve. "Hele.. Katie.. Odkud víš, kde bydlim?", zeptám se. "No.. Hayley... tweetla tvoji adresu." Koukám na ní.. "Hayley?" "Jo Hayley Williams. Víš, z Paramore..." "Jo, já vim která.", ucedim. "Mimochodem... Pansy Ti slušela.",řekne Katie. "Ty jsi to viděla?", zeptám se. "Jasně." "A sakra.", řeknu. "No nic, Katie. Měj se hezky.", řeknu. "Ahoj. A děkuju!", řekne Katie. Zavřu dveře. Jsem vyděšená. takže zaprvý. Lidi nevěděj, že bydlíme s Hayley spolu. Zadruhý, proč sakra Hayley tweetla moji adresu, když je to i její. A jo, to nikdo neví. Zdrhnu na komp. "Juli lives right here." Jasně. Vtipný Hayley. Počkat. Kde je vlastně Hayley? Tweetla to před chvilkou, musí bejt online. "Kde jsi?" Táák. Odeslat. za chvilku mám odpověď. "Pojď do Starbucksu na rohu." Ach jooo. Tohle je už fakt blbý. Oblíknu se, namaluju a vyrazim z baráku.
Otevřu dveře Starbucksu. Rozhlížim se. Pohled mi přistane na plameňákový hlavě. Rychle nakráčim. "Williams, ty mrcho! Co to mělo znamenat?", zařvu. Lidi kolem se pootočí. A pak upřou zrak zase do svojí perfektní kávy. A pak si všimnu vedle Hayley Gerarda. Zrudnu. "Klídek,kámo.", řekne Hayley. Gerard se jenom usměje a napije se svojí kávy. "Ahoj Juli.", řekne pak a usměje se. "Ahoj.", řeknu nervózně. Rychle si sednu vedle hayley a šťouchnu jí pod stolem do kolena. A najednou hayley zvoní telefon. "Promiňte.", řekne a zvedne to. "Taylore... teď? Nepočká to? Fajn. Ale neochotně.", řekne. Pak zavěsí. "Je mi to líto, ale musím jít.", řekne Hayley a zvedne se. "Fajn, my tady zůstaneme, right?", řekne Gerard a tázavě se na mě podívá. "Fáájn.", řeknu unaveně a pak se usměju.
A tak jsem sama ve starbucksu s Gerardem Wayem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik, klik, klikity, klik! :3

Klik xD 100% (20)

Komentáře

1 Mona Mona | 7. srpna 2013 v 19:43 | Reagovat

Kjása, jako předchozí 2 díly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama