Do you wanna be in my affs [nenávidim to slovo, fakt :DD]? TADÝÝÝÝÝÝ

Muhahahhh :DD Anketa o nejvíc kůl týpka uzavřena :3 :DD
Vyhrává Oliver Sykes se 41 hlasy, 2. je Někdo úplně jiný s 26 hlasy.
3. je Patrick Star s 23 hlasy a na posledním ._. místě se umístil Kellin Quinn s 20ti hlasy. Článek a diplom do konce týdne :3
Díky za účast (y) ;D :3

Tak mě zase napadlo... :DD

5. srpna 2013 v 21:24 | Juli |  Info etc. :D
Tak mě zase napadlo.. :DD
Že bych mohla napsat povídku. Nějakou. Samozřejmě že s Para Chemical Day To Mars:D
Bude to strašná kravina, ale why not:DD
No.. Něco zkusim. :DDProbouzim se. Slyšim rachot. Něco spadlo na zem a roztříštilo se na milion kousíčku. Trhnu sebou. "Sakra!", slyšim ženský hlas. Pomalu vstanu a jdu do kuchyně. Hayley klečí na zemi a vytírá podlahu politou čajem. Když mě uvidí, trhne sebou. "To vypadámtak špatně?", zasměju se. "Ne. Já jsem Tě neviděla.", usměje se Hayley. "Co jsi tady kutila?", zeptám se podezřívavě jako bych to neslyšela. "Áááále. Nestojí za řeč. Prostě jsem nemehlo, tečka.", konstatuje. "Já jsem slon v porcelánu a hrom do police.",trumfuju. "Dáš si kávu?", zeptá se. "Uhm.. Radši ne. To bych byla eště víc hyperaktivní než jsem.", odpovím. "A jóó. Já zapomněla na náš handicap.", zasměje se Hayley, vyndá z krabičky Ritalin, polkne ho a zapije pomerančovym džusem. Bere ho už od mala. Má poruchu pozornosti a je hyperaktivní, ale to už jste si asi stačili přečíst na wikipedii.
Sedneme si ke stolu a z rádia hrajou nějaký písničky. Nějak to nevnímám, jenom žeru meloun a kreslim po novejch novinách lihovkou, co ležela na stole.
Hayley je moje spolubydlící. A taky nejlepší kamarádka,mimochodem:D Jsme něco jako sestry. Dokonce jsme se i narodily ve stejnej den. Já o trochu pozdějš, ale 2 roky není moc. Nebo jo? :/ "Co budeš dneska dělat?", vytrhne mě Hay ze zápalu kreslení. "Eště nevim, něco snad jo.", řeknu. "Hele.. Zavři oči.", řekne Hayley. Zavřu oči, ale trochu koukám. Skoro vždycky při tomhle podvádim. Hayley mi něco dá do ruky. Papírek. Dlouhej a celkem úzkej. Rychle otevřu oči. V ruce držim vstupenku na MCR. Fááájn. A pak začnu běhat po bytě a vítězně řvát. "JOoooooooooooo! Hay-ley Williams! Já tě milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů! Díííííííííííííkyyyyyyyyyyyyyy!", řvu a běhám a vrážim do gramofonu, křesla, kytky, psa a pár dalších krámů. "No.. Mně neděkuj. Vlastně taky. Ale to Mikey.", řekne Hay. "Mikey? Wazovski?" "Ne. Kuliočko ne." "Počkej... Milky Way?", zeptám se a spadne mi držka. "Nooo..jo.", odvětí. "Počkej, ty se s nim znáš?" Hay jenom přikývne. "To jako fakt?", zeptám se a spodní sánkou už vytírám podlahu. "Jo. Mikey Way." "Williams! Ty se znáš s basákem mý oblíbený kapely a ani se neobtěžuješ mi to vůbec říct, natož nás seznámit?" "Noooo. Tak sorry. Dneska je uvidíš. Všechny. Pozval nás i do backstage." "Nás? Když mě nezná?" "Řekl, že sebou můžu někoho přivýst." "Proč jsi nevzala Jeremyho nebo Taye?", zeptám se. "Hele.. Logicky, ne?" "No jo. Tak fakt dík.", řeknu a obejmeme se. "Stejně tě nikdo nebude chtít.", utrousí Hayley a pak na mě mrkne na znamení, že to byl vtip. Snad...Tak asi tak:DD Shiiiiiiit:D Druhou část možná napíšu zejtra, ale neručim za sebe, je to fakt kravina:D Aspoň to tak začíná. :DD Nebo.. Co si o tom myslíte? :D
-Juli-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klik, klik, klikity, klik! :3

Klik xD 100% (20)

Komentáře

1 Mona Mona | 5. srpna 2013 v 21:39 | Reagovat

Krása :) Závidím takovou představivost :)

2 *Yume, Shany *Yume, Shany | Web | 5. srpna 2013 v 21:43 | Reagovat

Heh, některé lidi bych nejraději smazala ze svého života úplně. Ale těch pár vyjímek by se mohlo vrátit.
Víš co by byla prča ? Nasrat je všechny do jednoho baráku, zamknout a dělejte si pro mě za mě co chcete :'DD
Jinak, milášku, červenám se :3 Taková až pomalu lživá prezentace o mě :33

3 ChemicalAngel ChemicalAngel | Web | 5. srpna 2013 v 21:46 | Reagovat

mne sa ten pribeh páči:) snad budeš pokračovať :) :3

4 Juli Juli | E-mail | Web | 6. srpna 2013 v 9:14 | Reagovat

[1]: Uhm.. :DD Někdy je to dost nanic, protože nepoznáš realitu od snu ._. A to je hodně nepříjemný, když se "probudíš", ya know .-.

[2]: Jojo, vymažme celej svět a zůstaňme jenom my a naše božstvo :3

[3]: Fajn, řekly ste si o to ._. [varuju předem!]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama